Szkolenie GeoHECRAS

Dowiedz się, jak szybciej skorzystać z naszego innowacyjnego oprogramowania inżynieryjnego dzięki naszemu praktycznemu szkoleniu HEC-RAS. Zapewniamy wszystkie środki potrzebne do skorzystania z naszego oprogramowania inżynieryjnego do twojego kolejnego projektu.

HEC-RAS Training

Prywatne szkolenie HEC-RAS na miejscu

Nasi eksperci, twoja wygoda!

Prywatne kursy na miejscu oferują twojemu zespołowi możliwość skorzystania z najlepszego szkolenia HEC-RAS dotyczącego GeoHECRAS – obecnie najpotężniejszego stały i niestałego oprogramowania do hydrauliki rzeki. Zapewniamy standardowe i zindywidualizowane szkolenia. Ucz się od ekspertów, którzy opracowują, utrzymują i wspierają GeoHECRAS i HEC-RAS. Po ukończeniu tego szkolenia będziesz miał pełną wiedzę na temat GeoHECRAS i HEC-RAS, będziesz mógł wykonywać swoje projekty inżynieryjne z całkowitą pełnością siebie.

Głównym celem tego szkolenia jest zapewnienie “praktycznych” umiejętności. Uczestnicy będą uczyli się wykonując i używając GeoHECRAS w trakcie lekcji modelowania “w prawdziwym świecie”. Łącząc to szkolenie z projektem “wewnętrznym”, uczestnicy będą w stanie przekształcić szkolenie w rzeczywisty projekt, jednocześnie zdobywając stałe punkty edukacyjne.

Szkolenie koncentruje się na pokazaniu, w jaki sposób zastosować oprogramowanie do codziennych zagadnień inżynieryjnych. Ponadto wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują CEU (Continuing Education Unit) lub PDH (Professional Development Hours).

Szkolenie HEC-RAS online na żywo

Oficjalne szkolenie HEC-RAS, gdziekolwiek jesteś!

Dzięki dostarczaniu materiałów szkoleniowych na żywo przez naszego specjalistę HEC-RAS, zyskujesz maksymalną elastyczność, ponieważ masz dostęp do zajęć przez łącze internegowe z dowolnego miejsca na świecie.

Szkolenie to ma na celu dostarczenie kompleksowego podsumowania możliwości GeoHECRAS dla inżynierów hydraulików, hydrologów i managerów projektów na wszystkich poziomach doświadczenia zawodowego, którzy zajmują się badaniami terenów zalewowych, wymianą mostów i przepustów oraz innymi pracami modelowania HEC-RAS.

Dzięki przykładom z “prawdziwego świata” uczestnicy opracują własne modele HEC-RAS i symulują różne alternatywne projekty. W trakcie szkolenia dajemy porady i wskazówki dotyczące podnoszenia ogólnej sprawności i wydajności.