O nas

Dane ankiet, notatkisamoprzylepne i odłączone oprogramowanie nie poradzą sobie z problemem. Wiedzieliśmy, że musi być lepszy sposób na inżynierię...

O NAS

Firma CivilGEO, Inc. powstała w odpowiedzi na wszystkie frustracje związane z korzystaniem z aktualnych narzędzi, a my kierujemy się do techników, którzy chcą zwiększyć wydajność swojej pracy. Z technologicznego punktu widzenia obecne rozwiązania były stare, przestarzałe i drogie.

Pod koniec 2010 roku pewny siebie i zmotywowany zespół miał możliwość wprowadzenia na rynek nowego oprogramowania dla techników budowlanych, który mógłby wypełnić te luki. Cały zespół CivilGEO jest w pełni zaangażowany w opracowywanie narzędzi dla techników, które ułatwiają wykonywanie pracy.

Nasi klienci

Naszymi klientami są liczne firmy inżynieryjne, zarówno indywidualne, jak i duże firmy. Wielu naszych klientów pomaga nam ewoluować i kształtować nasze produkty bardziej, aby sprostać ich potrzebom.

Wsparcie

Nasz zespół wsparcia jest niepokonany, mamy specjalnych techników, którzy dbają tylko o wsparcie. Używamy różnych technologii, np. Bezpłatne numery telefonów, obsługa poczty e-mail, fora i bardzo duża biblioteka pomocy technicznej, aby jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Nasze oprogramowanie dla techników budowlanych

Dowiedz się więcej o naszym zaawansowanym oprogramowaniu do modelowania przepływu 3D – GeoHECRAS.

Sekcja 508 Oświadczenie o zgodności

Nasze produkty oprogramowania są objęte podsekcją 1194.21 aplikacji i systemów operacyjnych w sekcji 508 i są w pełni zgodne z wytycznymi określonymi w sekcji 508.

Umowa o poufności danych

W CivilGEO rozumiemy Twoją chęć zachowania poufnych danych. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą umowę o zachowaniu poufności danych.

Kodeks etyki biznesowej

W CivilGEO wierzymy w promowanie i promowanie etycznych korzyści behawioralnych, a uczciwość i uczciwość sprzyjają pozytywnemu środowisku pracy.

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (GDPR)

Od 25 maja 2018 r. Unia Europejska (UE) wezwała do podstawowego prawa do prywatności mieszkańców UE. Ustawa nosi nazwę ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GDPR).